מצלמות אבטחה בכפר סבא

מצלמות אבטחה בכפר סבא
5 (100%) 1 vote

שמי שי ואני מתקין מצלמות אבטחה בכפר סבא ביעילות ומקצוענות באיכות הגבוהה ביותר!

אז מדוע לבחור דווקא בי?
ישנם כמה סיבות שארצה לשתף אתכם בהם, ואלה רק חלק מתוך הסיבות:

  • זמינות - אני זמין במהלך כל היום למקרה שהלקוחות שלי נתקלים בבעיות או מעוניינים לתאם התקנה.
  • מצלמות באיכות גבוהה - מצלמות שאני מספק הן רק ממותג, במילים אחרות מוצר שיש לו אבא ואמא.
  • לקוחות ממליצים - הלקוחות שלי הן בעצם הדבר היחיד שתוכלו להתמך עליו ברמת האמינות.
  • אצלי לקוחות זה כמו משפחה - כאשר מצטרפים אלי או רוכשים שירותים מקבלים את מיטב תשומת הלב שלי.

איך לבחור מצלמות אבטחה בכפר סבא?
כאשר מדברים על מצלמות מדברים בעיקר על הביטחון של הבית, על פריצות, ועוד.
אלו פרטים שחשוב לשים אליהם לב רציני, אז מהם הפרמטרים שיבטיחו לנו שקט לפני בחירת המצלמה?

מצלמות אבטחה בכפר סבא

  • איכות HD – האיכות היא חשובה לא פחות מפרמטרים אחרים, בזמן הקריטי ביותר כאשר באמת נפרץ ונגנב אצלנו פריט או יותר האיכות של המצלמה היא הקריטית ביותר. אנו נוכל לתעד את המתרחש באיכות הגבוהה ביותר במטרה לסייע למשטרה או לחברות הביטוח השונות.

  • עמידות נגד מים – אני מניח שהפרט הזה נשמע לכם שולי, אך לרוב ההתקנה מתבצעת גם מחוץ לבית במטרה להגן על ציוד שנמצא מחוץ לבית. לדוגמא רכב, אופנוע, או מחסן בעל ציוד בעל ערך.

  • עדיפות למצלמות שפועלות ללא רשת – ישנם מצלמות אבטחה בכפר סבא אשר מסוגלות לפעול ללא רשת כלל, כלומר בזמן אמת כאשר מבוצע דברים זדוניים בביתכם או במקום אשר בו מותקנת המצלמה והחיבור לרשת נקטע המצלמה מסוגלת עדיין לפעול ולתעד את המתרחש גם ללא חיבור לרשת האינטרנט, שזה יתרון בולט במיוחד.

מדוע בחירת מצלמה נסתרת הפכה לדבר כל כך נחוץ?
מצלמות אבטחה בכפר סבא אשר אנו נתקלים בהם לרוב הן גדולות ולא נסתרות, במילים אחרות הפורץ מסוגל לראותן בקלות, לעומת זאת מצלמה נסתרת הינה גלויה בפני הפורץ ומסוגלת לתפוס אותו מבלי ידיעתו בזמן מעשה, זה מתבטא בגודל הקטן של המצלמה, ובשילוב של המצלמה באמצעות אביזרים פשוטים אשר מסוגלים להסתיר אותה היטב.

מדוע לבחור במצלמה נסתרת?
המצלמה הנסתרת הפכה לכזו פופלארית בשל התוצאה המדויקת שלה שהיא מביאה לתיעוד מלא של הפורצים ללא ידיעתם, בפסקה הזו נדבר על עוד 3 יתרונות בהחזקת מצלמה נסתרת:

  • קטנה ולא מרגישים אותה כלל – היתרון הבולט ביותר היא הגודל הקטן והמזערי של מצלמה זו, וזה מאפשר לנו להחביא אותה בצורה כזו שהפורץ לא יהיה מסוגל לחשוד בדבר ולהיתפס בקלות בעת מעשה פריצה.

  • הקלטה רק בזמן תנועה – לרוב מצלמה נסתרת מצוידת היטב בחיישן תנועה, וזה מאפשר לה לצלם את הנעשה רק בזמן שיש תנועה. כלומר כאשר אין תנועה במקום המצלמה לא תקליט שום דבר.

  • זמן לפעול – כאשר הפורץ אינו מודע בצילום אשר עוקב אחריו הוא יכול לקחת את הזמן ולמצוא אחר אוצרות יקרי ערך אצלכם, וזה מאפשר לכם בנתיים לפעול ולהזמין את רשויות העקיפה ולתפוס את הפורץ עוד לפני שהוא בורח או חושד במשהו.

רוצים לקבל פרטים נוספים עבור מצלמות אבטחה בכפר סבא? פשוט התקשרו אלינו 053-5544056