מצלמות אבטחה במרכז

מצלמות אבטחה במרכז
4 (80%) 1 vote

מצלמות אבטחה במרכז – הגנה מקסימלית
במרכז ישנם הרבה ערים, כלומר יש הרבה דברים שעליהם צריכים לשמור ולהגן.
בעלי עסק, בתים פרטיים, מוסדות חינוכיות, משרדים, עמותות, ועוד.
הסכנה הגדולה שנמצאת באזור המרכז היא גדולה, ואנו רוצים להגן על הסחורה ועל הציוד היקר לנו, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לרכוש מצלמות אבטחה במרכז.

השימוש במצלמות אבטחה במרכז – אלפים כבר עושים בהם שימוש
חלק גדול מן האוכלוסיה שנמצאת במרכז יודעת היטב את הצורך בהגנה, וכבר אלפים משתמשים בציוד ובינהם: מוסדות חינוך, בעלי משרד ועסק, קהילות, בתים פרטיים ושטחי השכרה, ועוד.
זה רק חלק קטן בסדרי הגודל של האוכלוסיה אשר עושים שימוש במצלמות אבטחה במרכז.

מצלמות אבטחה במרכז

האוכלוסיה גדלה – ואיתה הסכנות גדלות
אזור המרכז נלווה בהרבה סכנות, ככל שהאוכלוסיה במרכז גדלה והיא גדלה כך גם הסכנות שהולכות ומתקרבות איתה גדלות, ולכן חשוב שיהיה ברשותכם ציוד משוכלל שיתאים לסכנות, בזמן שקורה משהו חשוב שיהיה לצידינו מוצר אמין ומקצועי שבו נוכל לתעד את הנעשה, בקיצור קנו מצלמות אבטחה, כי זה עשוי להציל אפילו את חייכם.

האם אתם עושים שימוש במצלמות אבטחה במרכז? חשבו היטב כמה אתם זקוקים לזה…

2 טיפים שאתם חייבים לדעת לפני בחירת מצלמות אבטחה במרכז
טיפים לשימוש לא חסר ברשת, אבל טיפים מבעל מקצוע שיודע את העבודה זה ערך אמיתי! לכן כתבנו עבורכם שני טיפים שאנו חושבים שאתם צריכים לדעת אותם לפני הקניה.

  • איכות ברמה הטובה ביותר – בזמן אמת כאשר מתבצע גניבה או פריצה, האיכות משחקת תפקיד מאוד חשוב, ככל שהמצלמה תהיה באיכות טובה יותר כך התיעוד יצא באופן טוב יותר, במילים אחרות בשביל לתעד בצורה מושלמת ולשלוח את התיעוד לגורמים אחרים אנו נצטרך שהאיכות של הצילום תהיה גבוהה במטרה שהגורמים יהיו מסוגלים להבחין היטב במתרחש. מומלץ שתהיה ברשותכם איכות FHD ואף איכות 4K.
  • שימוש באחסון ענן – לרוב מצלמות אבטחה במרכז מסייעות בתפיסת המתרחש, אך לעיתים הפורצים חכמים יותר, ויכולים לעשות נזק למצלמה וכאשר הנזק קורה גם המידע עשוי לההרס, ובשביל למנוע זאת עדיף שיהיה גיבוי על הגיבוי, כלומר עם נהרס המצלמה והתיעוד היחיד שלה היה בכרטיס הזיכרון שגם הוא נהרס המידע כבר אבד, אך עם ההקלטה מועברת לענן באופן אוטומטי גם עם נהרס המצלמה התיעוד עדיין נשמר, וזה בהחלט יסייע לכם בזמן אמת.

מדוע ולמה אתם זקוקים כל כך למצלמות אבטחה במרכז?
אז מדוע אתם זקוקים לזה? האם זה עוזר לכם? הינה מספר סיבות (או תרחישים) שבוודאי תוכלו להזדהות איתם:

  • שמירה על הנכס – שמירה על הנכס הפרטי או העסקי שלכם זה מחוייבות עליונה שאתם בוודאי מודעים לה, הציוד והאביזרים שבביתכם או בעסק בוודאי יקרים ללבכם ועלו לכם לא מעט כסף, וזה הסיבה האולטימטיבית לשמור עליהם מפני חבלה \ גנבה.
  • שמירה על בני המשפחה \ הלקוחות בעסק – שוד, גניבה, לא חסר היום, ושמירה על הילדים שלנו, עלינו, ועל הקרובים הם דבר חשוב מאוד, באמצעות מצלמות אבטחה במרכז נוכל להבטיח שמירה הדוקה גם בזמן שאנו לא נמצאים, נוכל לראות את המתרחש ולהזעיק כוחות הצלה למקום. כמו כן עם יש לנו עסק, אנו בוודאי רוצים לשמור על הלקוחות אשר באים לקנות אצלנו מוצרים, ולעיתים זה חוק שמחייב. לדוגמא: במוסדות חינוך ובמועדונים החוק מחייב אותנו לשים מצלמות אבטחה במרכז.

רוצים לקבל הצעה אטרקטיבית על מצלמות אבטחה במרכז? התקשרו אלינו עכשיו!