מצלמות אבטחה – לשקט הנפשי שלך!

מצלמות אבטחה – לשקט הנפשי שלך!
4.5 (90%) 2 votes

הקדמה – מהן מצלמות אבטחה?
כיום מצלמות אבטחה הן מוצר מבוקש בבתים פרטיים, מוסדות, ומשרדים. מטרות מצלמות אבטחה הן: להגן על ביתך, ילדיך ורכושך העסקי והפרטי. בבתים פרטיים מקובל להתקין מצלמות אבטחה בעיקר אם יש מטפלת חדשה לילדים או לתינוק וגם למבוגר שצריך השגחה.

סיפורים אשר מתרחשים כאשר אין בידכם מצלמות אבטחה
סיפורים רבים מתועדים בעיתונות וגם בטלוויזיה, על מטפלת חדשה אשר התגלתה כמתייחסת לילדים באלימות, גורמים להורים רבים לרוץ ולרכוש מצלמות אבטחה לבית או לעסק, מצלמות אבטחה משוכללות אשר יעניקו לך שקט נפשי.
קיומן של מצלמות אבטחה מספק להורים ביטחון במקרה של תינוקות רכים, ילדים או אדם מבוגר חסר אונים, ושקט נפשי שהילדים בטוחים.

חלק מההורים מדווחים כי הם דווקא מעדיפים לשתף את המטפלת בקיומה של מצלמות אבטחה בבית על מנת להרתיע אותה – להקדים תרופה למכה… כדי שלא תחרוג מההתנהגות הראויה, ותשמור על הילדים כראוי ובאופן תקין. גורם זר בבית מחייב השגחה מיוחדת ע"י מצלמות אבטחה, דבר שהן יכולות לספק לך באופן מושלם. מחקרים רבים מעלים כי הורים לילדים רכים, חשים ביטחון ושקט נפשי מיד עם התקנת מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה למשרד חיוניות בבתי עסק ומשרדים רבים המעוניינים לשמור על ביטחון, סודיות רבה ולפעמים אף למנוע גניבות והשחתת ציוד יקר ערך.

מצלמות אבטחה לשקט הנפשי שלך

יתרונות בשימוש של מצלמות אבטחה – הן בעסק במשרד או בבית הפרטי
שימוש במצלמות אבטחה הופכות לראליות יותר ויותר וכן הביקוש שלהן עולה. אז מהם בעצם היתרונות של מצלמות אבטחה בהחזקתכם?

1. שמירה על הפרטיות – במקרים מסוימים אנו רוצים לשמור על פרטיותינו מפני גורמים צד שלישי או אפילו שכנים, זאת ניתן לעשות באמצעות התקנה של מצלמות אבטחה איכותיות.

2. ביטחון המשפחה – כפי שציינו קודם ישנם מקרים כואבים כאשר מתרחשים בבית כאשר אנו לא נמצאים הן למשפחה ואף לילדים, במטרה להסיר כל ספק וגם בשביל השקט הנפשי שלנו כדאי ואפילו רצוי להתקין מצלמות אבטחה. דגש רב על מצלמות הכוללות תמיכה בזיהוי פנים והתרחשות סביבת הבית גם מבחוץ.

3. מניעה של גניבה והשחתת ציוד יקר ערך – ניתן למנוע את התופעה שחוזרת על עצמה שוב ושוב בישראל באמצעות התקנה יסודית ומקצועית בביתכם או בבית העסק.

4. המצלמה הפסיכולוגית – בבתי עסק ובתי ספר ישנם לפעמים גנבות רבות בייחוד של העובדים, מצלמת האבטחה עשויה למנוע זאת מהסיבה הפשוטה, כאשר מוצבת מצלמה העובד באופן תיאורטי כבר לא חושב על לקחת רכוש או לגנוב אותו מהבחינה הפסיכולוגית מצלמת האבטחה משמשת כשומר פסיכולוגי.

השקעה לטווח הארוך עדיפה יותר – מצלמות אבטחה זולות או יקרות מה כדאי?
מצלמות אבטחה מזמן הפכו למוצר צריכה בסיסי בשל הביטחון הרב שהן מספקות. וברוב המקרים הן מספקות את הסחורה. זאת תלוי רבות בסוג מצלמות אבטחה והטכנולוגיה שלהן. ראינו לא מעט מקרים אשר לקוחותינו קנו מצלמות בעלות מזערית והפכו לקורבן הפריצה בשל העובדה שהמצלמות הזולות לא באמת מספקות את האבטחה הראויה. אך מהצד השני עומדים לרשותינו מצלמות אבטחה איכותיות באלפי שקלים (כן לא זולים בכלל) אך מאוד אפקטיביות בזמן אמת. במיוחד המצלמות הנסתרות שהפכו לדגל בתחום האבטחה. בשורה התחתונה עדיף להשקיע לטווח הארוך במוצר אשר יספק לכם את מלוא ההגנה ובטכנולוגיה החדשנית ביותר. וזאת מאשר לטווח הקצר שאולי תהיו חשופים לפריצות. מצלמות מקצועיות מאפשרים לכם להתערב ולעקוב אחר כל הפעולות בבית, שזה יתרון משמעותי שברוב המקרים המצלמות אבטחה הזולות לא יאפשרו זאת.

61603_8huh

מצלמת PTZ

מצלמת אבטחה PTZ היא מצלמה עם אפשרות לכיוון ל360 מעלות עם זום ופוקוס מתאימה לחוץ בלבד

מצלמת צינור לחוץ

מצלמת אבטחה צינור חוץ מתאימה לכל מזג אוויר עמידה בפני שבירה

מתעניינים במצלמות אבטחה התקשרו אלינו 053-554-4056