ממיר אנדרואיד TV – סרטוני הדרכה

 

text

בדף זה תינתן לכם האופציה לצפות בסרטוני הדרכה הקשורים לאנדרואיד TV, וגם תינתן לכם הזדמנות להכיר וללמוד אודות הממיר החכם שלכם. אשר מכונה לעיתים קרובות TV BOX.

ממיר אנדרואיד TV – סרטוני הדרכה מבית כח החשמל

                 

כל התכנים בחינם ללא כל עלויות חודשיות!

יתרונות של ממיר אנדרואיד TV
לממיר אנדרואיד TV הרבה מאוד יתרונות, נשתדל להיות תמציתים לכן נסכם 3 יתרונות מעולים:

  • נוחות מירבית – ממיר אנדרואיד TV מספק לכם נוחות מרבית. המשמעות היא שניתן לצפות בתכנים מכל חדר, כל זאת כמובן תלוי בכמות הממירים המחולקים אצלכם בבית.
  • מחיר זול לעומת פלטפורמת המחשבים – כיום מחשב ממוצע עולה כ- 3,000 שקלים ויכול להגיע עד ל-10 שקלים למחשב בסיסי עד בינוני. לעומת זאת מחירו של ממיר בממוצע עולה כ- 500-800 שקלים ומסוגל להגיע עד לאלפיים שקלים בלבד. במחיר של מחשב ממוצע ניתן לקנות מספר ממירים למספר חדרים שונים. זה בהחלט יתרון משמעותי ויעיל.
  • נייד וגמיש מכל מקום – בין היתרונות המרכזי ביותר שמצאנו לנכון, הוא הניידות של המוצר. בדיוק כמו מחשב נייד שאפשר לסחוב אותו ממקום למקום, כך הוא גם הממיר החכם. קל, נוח, ומאפשר ניידות ברמה גבוהה. ניתן להקים פלטפורמת עבודה מכל מקום וזאת באמצעות ממיר אנדרואיד TV.

כח החשמל מביאה לכם את שיא הטכנולוגיה, עם החומרה המתקדמת ביותר.
ממיר מהפכני וחדשני במיוחד אשר מסוגל להפוך כל טלוויזיה פשוטה ל- Smart TV, אם אלפי ערוצים גם מהעולם, סרטים וסדרות בתרגום לעברית, וכמובן דיבוב עברי למשפחה ולילדים שזה באמת הבונוס הגדול. כמו כן ישנה בממיר תכנים נוספים לילדים, תוכניות טבע ואוכל, ותכנים אשר מותאמים למבוגרים. אפשרות נוספת היא להתחבר באמצעות ממיר זה לרשת האינטרנט, לפייסבוק, לסקייפ, לדואר האלקטרוני שלכם, ולגלוש בחופשיות באתרי האינטרנט השונים וללא כל מגבלה. בקיצור כל מה שיש לכם במחשב ובטלפון גם כאן יש לכם.

ממיר אנדרואיד TV

ממיר אנדרואיד TV במחירים אטרקטיביים ביותר:
אחריות מלאה עבור 12 החודשים על הציוד והממיר.
מענה אנושי ויעיל במקרים של תקלות, וכן גם במטרה של ייעוץ והדרכה.
שירות נאמן ומקצועי מבעל מקצוע בעל ניסיון של שנים בתחום. 

הציוד שאנו מוכרים הוא הציוד החדשני והטכנולוגי ביותר. איכות ממיר אנדרואיד TV הינו מוטל בספק. עם ביצועי חומרה מרהיבים וחומרת גלם מהטובה בישראל.

כח החשמל אומנם מוכרת ממיר אנדרואיד TV אך לא אחראית על התוכן המשודר בתוכו.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *