אנטנה לעידן פלוס

מידע: עידן פלוס הפסיקה את שידורי ערוץ 2, וערוץ 10.

בהמשך להחלטה להפסיק את שידורי ערוץ הכנסת באמצעות קליטה לווינית דרך הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו האחראית על שידורי עידן פלוס יצאה בהודעה באמצעי התקשורת המודיעה שבהתאם להחלטת הממשלה, החל מ 1 בינואר 2014, לא תתאפשר גם צפייה בערוצי הטלוויזיה 2 וערוץ 10 בשיטה דיגיטלית הפתוחה. הן בצורה לווינית והן בצורה דיגיטלית בכל ממיר.

המשמעות שהערוצים הישראליים המרכזיים שנקלטו באמצעות לווין amos ערוץ 2 בתדר 11658 וערוץ 10 בתדר 11658 יפסיקו את פעילותם מיד בתחילת השנה.

אנטנה לעידן פלוס

הפתרון: התקנת צלחת לווין הכוללת אנטנה לעידן פלוס וממיר משולב, זה הפתרון האידאלי בשלבים אלו.

ללקוחות אשר בידיהם צלחת קיימת, ניתן להתקין אנטנה לעידן פלוס על בסיס הצלחת ללא כל חיבור של קבלים חדשים. בנוסף ועדת הכלכלה אישרה את הרחבת מערך השידורים של עידן פלוס זאת בתשלום, ניתן לצפות בכתבה בלחיצה כאן

ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה היום (ה') את הרחבת מערך השידורים של עידן פלוס בתשעה ערוצים נוספים, שיתווספו לששת הערוצים שקיימים בו כבר כיום: 1, 2, 10, חינוכית 23, ערוץ 33 וערוץ הכנסת. עם זאת, לעומת הערוצים הקיימים, שימשיכו להיות בחינם, על הערוצים שיתווספו ייגבו דמי מנוי.

במסגרת ההרחבה, שטעונה עדיין את אישור מליאת הכנסת, ישובצו בעידן פלוס ערוצים מסחריים בנושאים שונים, כגון: ספורט, סדרות, סרטים, טבע ותעודה. כמו כן, על שלושה מתשעת הערוצים החדשים תוטל חובת הפקות מקור ישראליות בשיעורים של 8%-12%. משרד התקשורת יפרסם מכרזים לערוצים הנושאיים בתחילת 2014.

שר התקשורת, גלעד ארדן, אמר ש-"הציבור ירוויח ערוצים איכותיים במערך עידן פלוס, בעקבות הרחבת השירות תתפתח תחרות אמיתית בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית, שתביא בעתיד גם להוזלה במחירי המנוי לכבלים וללוויין, באותו האופן שהתחרות בסלולר גרמה לצניחה חדה בדמי המנוי החודשיים".

במסגרת ההרחבה, שטעונה עדיין את אישור מליאת הכנסת, ישובצו בעידן פלוס ערוצים מסחריים בנושאים שונים, כגון: ספורט, סרטים ותעודה הערוצים החדשים ימומנו מפרסומות ודמי מנוי, ושלושה מהם יחויבו להפקות מקור בשיעור 8%-12% ששת הערוצים שכבר קיימים בעידן פלוס יישארו בחינם שר התקשורת, גלעד ארדן, טען שהמהלך יביא להגברת התחרות ולהורדות מחירים – גם בכבלים ובלוויין.

מי צריך אנטנה לעידן פלוס?
כל אחד אשר רוצה לחסוך ויחד עם זאת לא לסבול מהתוצאה, כלומר להמשיך להיות מחובר לעולם הטלוויזיה. אנשים אשר מסתפקים במועט ורוצים לחסוך על הדרך כמה אלפי שקלים בשנה, הם אותם האנשים שעידן פלוס פשוט תפורה עליהם.

מהם היתרונות באנטנה לעידן פלוס?
ישנם יתרונות רבים בצריכה זו, אך נפרט רק שתי יתרונות שהם המרכזיים ביותר:

  • להישאר מחובר ולהנות מכל העולמות – כאשר אתם מתנתקים מהכבלים אתם לא מתנתקים מעולם הצריכה הבסיסית, עדיין אתם יכולים להישאר מחוברים לערוצי התקשורת החשובים ביותר.
  • לחסוך קצת כסף – אחד מן היתרונות המרכזיים הוא הקטע של חסיכת הכסף, באמצעות אנטנה של עידן פלוס תוכלו להנות מכל העולמות ועדיין לחסוך בהוצאות התקשורת.

האם יש תמיכה ושירות?
כמובן, כאשר אנו מבצעים התקנה לאנטנה לעידן פלוס אנו מתחייבים גם לשירות ותמיכה במידה ויהיו לכם שאלות או תקלות אנחנו נהיה תמיד לצידכם. תמיכה ושירות מובטחת מכיוון שאנו מאמינים במוצרים שלנו. בשורה התחתונה? יש אמא ואבא.

להזמנת התקנה של אנטנה לעידן פלוס התקשרו עכשיו 053-55-44-056